Praca: Pracownik Magazynowo-Transportowy z uprawnieniami kat. C i UDT

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o
Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni:
Pracownik Magazynowo-Transportowy z uprawnieniami kat. C i UDT
Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie, przechowywanie i składanie towarów
  • Załadunek i rozładunek towarów z pojazdów
  • Kompleksowe przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Bezpieczna jazda i obsługa pojazdów magazynowych
Kwalifikacje:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii C
  • Certyfikat UDT na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy magazynowej i kierowcy
Co oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie
  • Praca w uznanej firmie
  • Ścieżki rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).