Praca: Pracownik magazynowy


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Rynarzewo
Numer: StPr/21/1246
OBOWIĄZKI:
Krojenie pieczywa godz.20.00-04.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: książeczka zdrowia - badania sanepidowskie

Miejsce pracy:

Rynarzewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Przyjmowanie dostaw Kompletowanie i wydawanie towarów według zamówień Rozładunek i załadunek towarów wózkiem widłowym Kontrola towarów na magazynie Uprawnienia do obsługi...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

  • PEKAES Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-01-18
    • Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i...

  • Zobacz więcej