Praca: Pracownik magazynu (nr 2919)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik magazynu (nr 2919)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2919
OBOWIĄZKI:
- wydawanie detali na wydziały- zaopatrzenie działu w elementy potrzebne do produkcji- kontrola zapasów produkcyjnych- pośredniczenie pomiędzy magazynem a produkcją- obsługa systemu SAP, kontrola elementów w systemie SAP- prace porządkowe na magazynieumowa o pracę (3m-ce, 6 m-cy, czas nieokreślony)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

- Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane w firmie produkcyjnej- uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy