Praca: Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Jedwabno
Numer: StPr/21/0087
OBOWIĄZKI:
- rozkładaniu na półkach magazynowych towaru dostarczonego z działu produkcji wg indeksów (kodów produktów),- przekazywaniu na bieżąco informacji jaki towar znalazł się na magazynie,- bieżącym zgłaszaniu towaru wadliwego lub uszkodzonego,- kompletowaniu zamówień do wysyłki,- innych prac zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : - BARDZO dobra kondycja fizyczna - sumienność, uczciwość, odpowiedzialność -zaangażowanie w realizację powierzonych zadań - nastawienie na długofalową współpracę - preferowane osoby zgm.Lubicz i okolic Oferujemy: - praca na 2 zmiany (6-14 i 14-22) - pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwośćotrzymania premii miesięcznej

Miejsce pracy:

Jedwabno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego