Praca: Pracownik magazynu

Renomowana firma branży zoologicznej zatrudni:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Brzoza
Obowiązki:
  • kompletacja zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysyłki (weryfikacja zgodności towaru z dokumentami magazynowymi)
  • praca ze skanerem
  • przyjęcie towaru do magazynu wysokiego składowania
  • załadunek pojazdów
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji na magazynie
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
  • dbałość o porządek i ład organizacyjny na terenie magazynu
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającej się