Praca: Pracownik Myjni Samochodowej

Ogłoszenie numer: 4917924, z dnia 2021-07-01

Karlskrona Bilskadecenter poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Myjni Samochodowej

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Zadania:

  • mycie, pranie, sprzątanie samochodów
  • renowacja lakieru metodą polerowania
  • ogólne przygotowanie samochodu do sprzedaży

Oferujemy

  • firma zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • praca w pełni legalna z pełnym pakietem świadczeń
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Serwisu Sprzątającego

  • Dussmann Polska Sp.z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie, Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Szacunek i...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik pomocniczy utrzymania czystości

  • Trenkwalder Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • odpowiedzialność za czystość w magazynie zgodnie z wytycznymi i normami dotyczącymi higieny, przątanie pomieszczeń i instalacji przy użyciu środków czystość/urządzeń...

  • Dussmann Polska Sp.z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-07-08
    • Oferujemy: Dobra, stabilna praca. Dobra stawka i dogodny grafik TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Szacunek i zrozumienie. Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na...