Praca: Pracownik obsługi kawiarni i sali zabaw


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pracownik obsługi kawiarni i sali zabaw
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/22/1153
OBOWIĄZKI:

obsługa kawiarni, opieka nad dziećmi w sali zabaw

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Chełmża


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik gastronomii

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Minikowo Dodane: 2022-11-26
    • Pomoc w restauracji, wydawanie posiłków, inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej
  • Pracownik restauracji

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-11-25
    • Praca na kuchni- przygotowanie kanapek.Obsługa gościPrace na terenie restauracji

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gastronomii

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Minikowo Dodane: 2022-11-07
    • Pomoc w restauracji, wydawanie posiłków, inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej