Praca: Pracownik obsługi

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik obsługi
Miejsce pracy: Kcynia
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:
-dbanie o ład i porządek w budynku przedszkola oraz wokół budynku i na placu zabaw-sprzatanie sal przedszkolnych i toalet dla dzieci-sprzatanie pozostałych pomieszeń, mycie okien-porcjowanie, wydawanie posiłków-sprzątanie po posiłkach-współpraca z n-lem przy czynnościach higienicznych dzieci oraz przygotowujących dzieci do wyjścia z budynku-dbanie o dobro i bezpieczeństwo dzieci-współpraca z pozostałymi pracownikami-dbanie o sprzęt i wyposażenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Badania sanitarno-epidemiologiczne

Wymagania inne:

dobry kontakt z dziećmi, dyspozycyjność, dokładność, obowiązkowość, zaangazowanie, poczucie estetyki, dobra orgaznizacja pracy

Miejsce pracy:

Kcynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią