Praca: Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/22/1058
OBOWIĄZKI:

OCHRONA MIENIA, KONTROLA MONITORINGU, EWIDENCJA RUCHU.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

podstawowa znajomość obsługi komputera. Praca zmianowa 12 h (07:00-19:00 i 19:00-07:00). Stawka godzinowa. Praca w dni wolne.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia