Praca: Pracownik ogólnobudowlany - praca w solcu kujawskim (nr 2010)


Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracownik ogólnobudowlany - praca w solcu kujawskim (nr 2010)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/2010
OBOWIĄZKI:
prace budowlane i wykończeniowe na terenie Solca Kujawskiego z zakwaterowaniem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w budownictwie

Miejsce pracy:

Inowrocław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu



Zobacz podobne oferty

  • Kierowca samochodu ciężarowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin Dodane: 2021-07-28
    • TRANSPORT TOWARÓW PO UNII EUROPEJSKIEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Uprawnienia:...

  • Zobacz więcej
  • Pakowacz ręczny (nr 2064)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gniewkowo Dodane: 2021-07-28
    • PRACA PRZY PAKOWANIU, PRZY PRODUKCJI Wymagania inne: ZDOLNOŚCI MANUALNE, DOBRY WZROK

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna r122/2155-1058/21

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wieniec-Zdrój Dodane: 2021-07-28
    • zmywanie naczyń, obieranie warzyw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych, mile widziane...

  • Zobacz więcej