Praca: Pracownik ogólnobudowlany r23/0036-23/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracownik ogólnobudowlany r23/0036-23/21
Miejsce pracy: Gustorzyn
Numer: StPr/21/0036
OBOWIĄZKI:
Podstawowe prace budowlane: kopanie, izolowanie, szlifowanie, prace ręczne, prace przy odwodnieniu wykopów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

wykszt. średnie; doświadczenie 3 lata w pracach budowlanych; gotowość do pracy na wysokości, w zmiennych warunkach atmosferycznych i ograniczonej przestrzeni; miejsce pracy: Gustorzyn

Miejsce pracy:

Gustorzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku