Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1746
OBOWIĄZKI:

zgodny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Z-ca kierownika sklepu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łasin Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w handlumile widziane orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • - załadowanie maszyny i przygotowanie jej do produkcji- obsługa prasy hydraulicznej- nadzorowanie procesu produkcji- kontrola jasności detalu- uzupełnienie raportów produkcyjnych...

  • Operator maszyn

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • prace produkcyjne, sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi, dbanie o płynną pracę maszyn