Praca: Pracownik ogólnobudowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Siniarzewo
Numer: StPr/21/0482
OBOWIĄZKI:

Pracownik ogólnobudowlany

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Siniarzewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik budowlany

  • Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Wykonywanie tras kablowych, Układanie kabli zasilających i sterowniczych, Prace ziemne, przygotowanie terenu pod zabudowę urządzeń, Zabudowa zewnętrznych...

  • Zobacz więcej
  • Elektromonter

  • Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji i sieci kablowych, Układanie kabli zasilających i sterowniczych, Montaż zewnętrznych i wewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych,...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca traktora - Pracownik budowlany

  • GGT SOLUTIONS S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: teren całego kraju Siedziba firmy: Studzienice k. Pszczyny W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: traktorzysta – pracownik...

  • Zobacz więcej