Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Biały Bór
Numer: StPr/22/1266
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

POWER PI 115.22

Miejsce pracy:

Biały Bór

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2022-06-27
    • praca przy obróbce drewna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej
  • Stolarz Budowlany

  • Danwood S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-06-27
    • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,...

  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lisi Ogon Dodane: 2022-06-23
    • prasowanie i ręczna obróbka drewna, montowanie klejenie, oklejanie, mocowanie poszczególnych części drewna za pomocą szczypiec, ścisków stolarskich, dłuta, piły itp. Wymagania...