Praca: Pracownik produkcji (nr 1255)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik produkcji (nr 1255)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1255
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn produkcyjnych, przezbrajanie i kalibracja maszyn próżniowych, ciśnieniowych, emulgujących, drukarek technicznych; badanie parametrów fizyko-chemicznych żywności, przygotowanie suraowców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia w branży spozywczej jako pracownik produkcji lub spedytor, znajomość procesu technologii spożywczej, wiedza z zakresu fizyko-chemii i mikrobiologii żywności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy