Praca: Pracownik produkcji (nr 2824)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik produkcji (nr 2824)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2824
OBOWIĄZKI:
prace produkcyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy