Praca: Pracownik produkcji -oferta stażu dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w pup /home & decor group d.tucholski b.kaczmarek j.michalak s.c.kłopot 10, 88-110 kłopot (nr 0072)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracownik produkcji -oferta stażu dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w pup /home & decor group d.tucholski b.kaczmarek j.michalak s.c.kłopot 10, 88-110 kłopot (nr 0072)
Miejsce pracy: Kłopot
Numer: StPr/23/0072
OBOWIĄZKI:
pakowanie produktów-lustra
Miejsce pracy:

Kłopot

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gostycyn Dodane: wczoraj
    • Sortowanie i pakowanie wyrobów czekoladowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: praca na 3 zminy

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dąbrowa Chełmińska Dodane: wczoraj
    • prace pomocnicze na linii produkcyjnej, wstępna obróbka ryb oraz innych produktów spożywczych; krojenie, filetowanie i porcjowanie ryby oraz innych artykułów spożywczych....

  • Pracownik produkcji / rozbioru

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Śmiłowo Dodane: wczoraj
    • Praca przy rozbiorze mięsa wieprzowego i produkcja wyrobów wędliniarskich. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie i umiejętności zawodowe lub chęć przyuczenia do pracy na...