Praca: Pracownik produkcji opakowań z tektury


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pracownik produkcji opakowań z tektury
Miejsce pracy: Dobrzejewice
Numer: StPr/21/1112
OBOWIĄZKI:

obsługa stanowisk przy produkcji opakowań z tektury ( bigowanie, wykrawanie, klejenie ). Załadunek wyprodukowanych opakowań.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dobrzejewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2021-12-03
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: zobowiązanie po POWER PI 11.21

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Franciszkowo Dodane: 2021-12-02
    • - pomoc przy produkcji wędlin i wędzeniu,- wędzenie wędlin,- dbanie o czystość na stanowisku pracy, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji wyrobów drewnianych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2021-11-29
    • montaż, malowanie mebli i dekoracji drewnianych, prace tartaczne tj. obsługa maszyn do obróbki drewna, układanie drewna, ręczny i mechaniczny załadunek i rozładunek elementów...

  • Zobacz więcej