Praca: Pracownik produkcji pfron inw71/2663/20


Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracownik produkcji pfron inw71/2663/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2669
OBOWIĄZKI:
praca siedząca, składania elementów do: manometrów, rolet, żaluzji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, sprawność psychoruchowa, sprawność obu rąk

Miejsce pracy:

Włocławek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku



Zobacz podobne oferty

  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rogowo Dodane: wczoraj
    • prace porządkowe,magazynowe,pomoc przy pracach budowlanychWymagania konieczne: Zawód: Robotnik gospodarczyWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji (nr 3419)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • kontrola jakości wytworzonego produktu, wykładanie towarów na taśmę, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych, prace magazynowe oraz produkcyjne, utrzymywanie w czystości maszyn i...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ruda Dodane: wczoraj
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej