Praca: Pracownik Produkcji Wiązek Kablowych

Ogłoszenie numer: 5030598, z dnia 2021-07-12

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

Od 2017 roku Spółka posiada siedzibę w nowym zakładzie w Ostaszewie/Łysomicach.

B.A.U.S. AT Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Pracownik Produkcji Wiązek Kablowych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

  • Uzbrajanie wiązek elektrycznych w konektory
  • Podłączenia elektryczne przewodów zgodnie z określonymi schematami połączeń
  • Podłączenie urządzeń elektrycznych
  • Podłączenie wiązek do szaf sterujących zgodnie z dokumentacją

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane elektroniczne lub elektryczne)
  • Bezpieczna obsługa elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozumienie dokumentacji technicznej (schematy, rysunki)
  • Umiejętność lutowania
  • Dokładność, staranność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Miłą atmosferę w młodym i zgrany zespole