Praca: Pracownik produkcji wyrobów słodkich

Ogłoszenie numer: 5359406, z dnia 2021-08-25

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji wyrobów słodkich

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Białe Błota

Nr Ref.: Psw/08/21/Bb

Opis stanowiska

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • etykietowanie wyrobów cukierniczych i pakowanie.

Wymagania

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna- warunek konieczny,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • doświadczenie na produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • miejsce pracy- Białe Błota.