Praca: Pracownik produkcji - zobowiązanie po stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracownik produkcji - zobowiązanie po stażu
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/1560
OBOWIĄZKI:
wg załacznika do umowy o zorg. stażu
Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji automotive

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Nr ref.: PPTS/HANN/N Miejsce pracy: Hannover ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace przy produkcji elementów dla branży samochodowej Obróbka i kontrola jakości komponentów Konfekcjonowanie /...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik Produkcji / Pomocnik Magazynowy

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-13
    • Praca w Niemczech, bez języka i doświadczenia! Praca w Niemczech, bez języka i doświadczenia! Oferujemy sprawdzoną i stabilną pracę w Niemczech zarówno na produkcji (np....