Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2719
OBOWIĄZKI:
Składanie i pakowanie gotowych produktów do wysyłki. Obsługa maszyn i urządzenń wykorzystywanych w procesach prodkucji. Dbanie o jakość wytworzonych produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doswiadczenie zawodowe mile widziane. Istnieje możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-16
    • pakowanie filetów rybnych, filetowanie ryb, krojenie fileta na mniejsze kawałki,odcinanie części ryb (głowy itp.), ważenie produktów opakowaniowych i naklejanie etykiet na...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Krąplewice Dodane: 2024-10-16
    • Bhp i ppoż, nadziewanie farszem osłonek naturalnych i sztucznych, odkręcanie wędlin zgodnie ze specyfikacją dla danego asortymentu, odwieszanie wędlin na kije i wózki...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-10-11
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: staż FP - Paulina Wymagane chęci do pracy.

  • Zobacz więcej