Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1799
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji, montażu i konfekcjonowaniu wyrobów przemysłowych i spozywczychj, praca przy maszynach produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe konieczne, mile widziane średnie, staż pracy nie jest konieczny ale mile widziany, mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia