Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Potulice
Numer: StPr/20/1036
OBOWIĄZKI:
pakowanie, sortowanie artykułów, przyklejanie elementów pianki do okutych drewnianych szkieletów, zbijanie szkieletów mebli, czynności pomocnicze związane z produkcją mebli, gotowość do pracy zmianowej, dobry wzrok, wysiłek fizyczny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : MIŁE WIDZIANE NA PODOBNYM STANOWISKU

Miejsce pracy:

Potulice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią