Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/21/0336
OBOWIĄZKI:
Sortowanie i pakowanie wyrobów czekoladowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

praca na 3 zminy praca na terenie Gostycyna

Miejsce pracy:

Gostycyn


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomocnik Produkcji / Pomocnik Magazynowy

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Praca w Niemczech, bez języka i doświadczenia! Praca w Niemczech, bez języka i doświadczenia! Oferujemy sprawdzoną i stabilną pracę w Niemczech zarówno na produkcji (np....

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji automotive

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-15
    • Nr ref.: PPTS/HANN/N Miejsce pracy: Hannover ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace przy produkcji elementów dla branży samochodowej Obróbka i kontrola jakości komponentów Konfekcjonowanie /...

  • Zobacz więcej