Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łysomice
Numer: StPr/21/1242
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn do obróbki drewna, produkcja opakowań drewnianych, przygotowanie surowca do produkcji, przebieranie desek.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Sprawność fizyczna, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Łysomice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sulnowo Dodane: 2021-11-24
    • kalibrowanie, metrowanie, solenie, moczenie, paskowanie krojenie jelit naturalnych zwierzęcych , pęcherzy i kątnic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Pfron pracownik produkcji opakowań

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-11-23
    • przygotowywanie puszek, kartonów, oklejanie opakowań, wydruk naklejek, przygotowywanie paczek do wysyłki zgodnie zz zamówieniem Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-11-23
    • prace pomocnicze na produkcji, dbałość o ciągłość produkcji, sortowanie mrożonych owoców: truskawek, malin, gruszek oraz pozostałych surowców (płatków migdałowych,...

  • Zobacz więcej