Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/0621
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

zob. po POWER PI 87.21Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Brak wymagań, chęci do pracy, oferta do przyuczenia. Przygotowanie zamówień, wsparcie produkcji , wydawanie tkanin. Wymagane CV

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu