Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bladowo
Numer: StPr/22/0663
OBOWIĄZKI:
prace produkcyjne i obsługa elektronarzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Bladowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-12-02
    • praca na linii produkcyjnej, łączenie elementów produkcyjnych, pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji / rozbioru

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Śmiłowo Dodane: 2022-11-30
    • Praca przy rozbiorze mięsa wieprzowego i produkcja wyrobów wędliniarskich. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie i umiejętności zawodowe lub chęć przyuczenia do pracy na...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Plewno Dodane: 2022-11-30
    • Ręczne klejenie kartonów, zszywanie kartonów, owijanie i bindowanie kartonów, obsługa maszyn do produkcji opakowań. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...