Praca: Pracownik produkcji

POSZUKUJEMY ZMOTYWOWANYCH PRACOWNIKÓW DO PRACY PRZY PRODUKCJI SAŁATEK, MIĘSA ORAZ POSIŁKÓW!

Zapewniamy dobrą stawkę godzinową, dodatki zmianowe, pracę na długi okres czasu oraz zadowolenie ze współpracy.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Holandia

Przykładowe obowiązki:

  • Ważenie produktów,
  • Wkładanie produktów do pojemników,
  • Zabieranie gotowych produktów z bandy,
  • Mieszanie warzyw,
  • Krojenie mięsa na kawałki,
  • Kontrola produktów,
  • Kontrola naklejek,
  • Pakowanie,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Czego wymagamy:

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego niemieckiego lub holenderskiego,
  • Dużej motywacji do pracy,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy:

  • Zakwaterowanie,
  • Transport,
  • Ubezpieczenie,
  • Cotygodniowe wypłaty,
  • Buty robocze,
  • Opiekę polskiego koordynatora.

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcyjny

  • Rick Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2019-10-16
    • Pracownik produkcyjny - kwalifikacje zawodowe nie wymagane

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Drosed Surowiec sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cierpice k. Torunia Dodane: 2019-10-16
    • Obowiązki: obsługa aparatów lęgowych, wybieranie i selekcja piskląt , utrzymanie czystości w Zakładzie Wylęgu Drobiu, i inne prace. Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe,...

  • Pracownik Fizyczny – produkcja prefabrykatów

  • Poland Workforce sp. z o.o S.K.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2019-10-14
    • Miejsce pracy: Francja, Lyon   Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY. Do obowiązków zatrudnionych będą należały m....