Praca: Pracownik produkcyjny


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Łysomice
Numer: StPr/20/0956
OBOWIĄZKI:
Wykonanie zadań związanych z produkcją wyrobów piekarskich i mącznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łysomice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: dzisiaj
    • - obsługa maszyn produkcyjnych, - podkładanie elementów pod maszynę, - wyjmowanie elementów z maszyny, - odbiór elementów, - pakowanie.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: dzisiaj
    • - sprawdzanie detali z pojemnika spadowego na obecność wad (zabrudzeń, zniekształceń, deformacji, smug). Usunięcie wad za pomocą papieru ściernego, noża bądź innych...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji palet

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gorczenica Dodane: dzisiaj
    • Prace przy produkcji palet drewnianych.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe....

  • Zobacz więcej