Praca: Pracownik produkcyjny


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1791
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGA I STEROWANIE LINIĄ TECHNOLOGICZNĄ SŁUŻĄCĄ DO SPORZĄDZENIA KOMPONENTÓW MLECZNYCH, MAGZYNOWANIE, PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARÓW.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcyjno - magazynowy

  • Polskie Młyny S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło Nad Notecią Dodane: dzisiaj
    • ZAKRES ZADAŃ: Kontrolowanie i odpowiedzialność za właściwe oznakowanie opakowań pakowanych przetworów. Pobieranie opakowań z magazynu, sprawdzanie stanu opakowań w pobranych...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji palet

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gorczenica Dodane: 2021-01-15
    • Prace przy produkcji palet drewnianych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji czekolady

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-15
    • Miejsce pracy: Niemcy (praca dla grup/par mobilnych) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace przy linii produkcyjnej (produkcja czekolady) Pakowanie i konfekcjonowanie produktów Inne prace...

  • Zobacz więcej