Praca: Pracownik produkcyjny


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Kuczek
Numer: StPr/21/0628
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy pracy na stolarni, malarnii, zakładaniu okien oraz szkleniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa maszyn stolarskich


Wymagania inne:

Zdolności organizacyjne.

Miejsce pracy:

Kuczek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim



Zobacz podobne oferty

  • Tynkarz maszynowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2021-10-26
    • tynkowanie maszynowe ścian i sufitów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejetność tynkowania maszynowego Wymagania inne: umiejętność tynkowania...

  • Zobacz więcej
  • Wychowawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-10-26
    • Opieka i wychowanie podopiecznych w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: Wymagane...

  • Zobacz więcej