Praca: Pracownik punktu kebab

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pracownik punktu kebab
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA SPRZĘTU I URZĄDZEŃ KUCHENNYCH STOSOWANYCH DO PRZYGOTOWANIA MIĘSA NA KEBAB, M. IN. SPECJALNY GRILL - OPIEKACZ; OSTRZENIE NOŻY; KRAFTOWE PRZYGOTOWYWANIE MIĘSA Z KRUCZKA Z ZACHOWANIEM TRADYCYJNYCH METOD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata; min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w gastronomii (w tym praktyczna nauka zawodu); umiejętność obróbki mięsa w procesie przygotowania kebabu; umiejętność obsługi specjalnego grilla - opiekacza do kebabu;Praca dwuzmianowa w godzinach: 09:00-17:00, 15:00-23:00;Praca w dni wolne.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy