Praca: Pracownik restauracji rue95/2267-1097/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracownik restauracji rue95/2267-1097/20
Miejsce pracy: Wieniec
Numer: StPr/20/2270
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie oraz wydawanie zamówień, przygotowanie produktów gotowych z półproduktów, prace sprzątające.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

brak wymagań w zakresie wykształcenia, doświadczenie 2 miesiąca na stanowisku pracownik restauracji, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, równoważny system pracy, przeciętnie 40 godzin tygodniowo, godziny pracy nie są stałe, godziny rozpoczęcia pracy wg grafiku, główne zmiany: od godz.: 6:00-15:00, 15:00-24:00 oraz 22:00-7:00, również w dni wolne, miejsce pracy: ul. Księdza Romana Jałocho 40A, 87-814 Wieniec

Miejsce pracy:

Wieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku