Praca: Pracownik Sekcji Zakupów

Ogłoszenie numer: 5564265, z dnia 2021-09-23

Producent komponentów tłoczonych dla branży motoryzacyjnej poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik Sekcji Zakupów

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

  • bieżąca analiza stanów magazynowych i zapotrzebowania na materiały
  • generowanie zamówień i kontrola ich realizacji
  • sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności i poprawności
  • nadzór nad realizacją reklamacji przez dostawców
  • obsługa dokumentów zakupowych w systemie ERP
  • tworzenie i monitorowanie harmonogramów dostaw

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość systemów typu ERP

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz kompleksowe wdrożenie do pracy
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne współfinansowane przez pracodawcę
  • pracę w kreatywnym zespole