Praca: Pracownik Serwisu Sprzątającego

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

(pół etatu)

Bydgoszcz

Kontakt telefoniczny: 502 819 667

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie,
  • Praca: poniedziałek – piątek / popołudnia / 4 godziny
  • Wynagrodzenie: 1 400 PLN / brutto
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Lub gotowość do podjęcia pracy dodatkowej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie,
  • Utrzymanie czystości w biurach i częściach wspólnych.

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Serwisu Sprzątającego

  • Dussmann Polska Sp.z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-06-21
    • Oferujemy: Dobra, stabilna praca. Dobra stawka i dogodny grafik TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Szacunek i zrozumienie. Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik sprzątający

  • ISS Facility Services Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-06-21
    • Opis stanowiska Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych Wymagania Sumienność i punktualność Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt

  • Pracownik Myjni Samochodowej

  • Mellströms Bil AB Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-06-17
    • Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona Zadania: mycie, pranie, sprzątanie samochodów renowacja lakieru metodą polerowania ogólne przygotowanie samochodu do sprzedaży