Praca: Pracownik serwisu

Szukasz pracy z wolnymi weekendami? Nie chcesz pracować w nocy? A może masz zdolności manualne i doświadczenie w pracy z elektroniką?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie aplikuj na naszą ofertę!

Pracownik serwisu
Bydgoszcz
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki i podatek), docelowo zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie 2800zł brutto
  • pracę w godz. 6-14 i 14-22
  • wolne weekendy!
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do obiadów (koszt dla pracownika to 3 zł!), konsultacje lekarskie na terenie organizacji, siłownia i sauna na terenie firmy

zadania

  • wykonywanie wstępnych testów urządzeń elektronicznych
  • diagnoza sprzętu komputerowego
  • wykonywanie testów końcowych

oczekujemy

  • podstawowa znajomość budowy i obsługi komputera
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zobacz podobne oferty

  • Serwisant IT

  • squareTec sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-25
    • Twoje Zadania projektowanie, instalacja i konserwacja systemów bezpieczeństwa; wspieranie działu sprzedaży przy opracowaniu założeń technicznych projektów (dobór urządzeń,...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. Serwisu

  • TP TELTECH Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-25
    • Zadania: realizacja zleceń klientów w zakresie systemów elektronicznych i elektrycznych zabezpieczenia technicznego montowanie urządzeń systemów alarmowych utrzymanie i...

  • TP TELTECH Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-21