Praca: Pracownik socjalny


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0123
OBOWIĄZKI:
praca na stanowisku pracownika socjalnego/pedagoga
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: specjalna, praca socjalna, ped. resocjalizacyjna, opiekuńczo - wychowa


Wymagania inne:

mile widziane 3-letnie doświadczenie

Miejsce pracy:

Tuchola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Opiekun w domu pomocy społecznej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: 2021-03-25
    • Zapoznanie sie z dokumentacją w MOO(regulaminami, przepisami BHP i p poż.)oraz procedurami których należy przestrzegać w celu zapewnienia odpowiedniej jakości opieki. Nabycie...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik socjalny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gostycyn Dodane: 2021-03-24
    • praca na stanowiksu pracownika socjalnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: praca socjalna

  • Zobacz więcej