Praca: Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0741
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pracy socjalnej z osoba lub rodziną, zawieranie kontraktu socjalnego, jego realizacja i monitorowanie, organizowanie różnorodnych form pomocy, praca ze społecznością lokalną, współpraca i współdziałanie ze specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczenia trudności w prawidłowym funkcjonowaniu osób i rodzin, łagodzenie skutków ubóstwa, dokumentowanie realizowanej pracy, przygotowywanie projektów pism wychodzących, dot. pracy socjalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

konieczny dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub ukończenia studiów wyższych na kierunku praca socjalna lub dyplom ukończenia do dnia 31.12.2013 r. studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia