Praca: Pracownik sprzątający rue55/1476-729/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracownik sprzątający rue55/1476-729/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/1480
OBOWIĄZKI:
Zewnętrzne czyszczenie budynków wszelkich typów, takich jak: biura, fabryki, sklepy, instytucje i pozostałe obiekty przemysłowe i budynki wielomieszkaniowe. Działalność w zakresie specjalistycznego sprzątania budynków, taka jak: mycie okien, przewodów wentylacyjnych i kanałów wylotowych. Czyszczenie maszyn przemysłowych.Pozostała działalność w zakresie sprzątania budynków i obiektów przemysłowych. Prace porządkowe na terenie obiektu, ochrona i zabezpieczenie powierzchni użytkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

brak wymagań w zakresie wykształcenia i doświadczenia, umowa zlecenie wg aktualnych potrzeb w różnych godzinach, porze nocnej oraz w dni wolne

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku