Praca: Pracownik sprzątający

People make places
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Bydgoszcz

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska

  • Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych

Wymagania

  • Sumienność i punktualność
  • Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz: 8.30-10.00
  • Możliwość uzyskania stałego, wieloletniego zatrudnienia
  • Terminowe wypłaty