Praca: Pracownik stajenny

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik stajenny
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Numer: StPr/24/0434
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości w stajni i wokół stajni, siodłanie koni, lonżowanie koni, nauka ubierania derek, kantarów, używanie preparatów do pielęgnacji kopyt, używanie odpowiednich narzędzi - nauka korekcji kopyt.Staż odbywać się będzie w gminie Solec Kujawski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Solec Kujawski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy