Praca: Pracownik stolarni


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik stolarni
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4428
OBOWIĄZKI:

- obsługa skrawarki, gilotyny, zszywarki (formatki), pras; - suszenie oklein; - korowanie kloców; - zapoznanie się z kotłem parowym; - utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Brdyujście.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz Budowlany / Cieśla Konstrukcyjny / Tømrer

  • Bergen Personal AS Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-17
    • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz / Cieśla konstrukcyjny

  • Peab Sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-05
    • Miejsce pracy: Szwecja / Norwegia Wymagania 6 lat doświadczenia w branży budowlanej (udokumentowane) znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B posiadanie...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz meblowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kajetanowo Dodane: 2021-12-29
    • Produkcja mebli, montaż, obsługa maszyn stolarskich, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE

  • Zobacz więcej