Praca: Pracownik techniczny


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik techniczny
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2761
OBOWIĄZKI:

Obsług wypożyczalni łyżew. Drobne naprawy na obiekcie. Obsługa rolby. Obsługa klienta. Staż w dzielnicy: Babia Wieś

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

zdolniości techniczne ("złota rączka")

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Technik Serwisu

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-09-22
    • Główne zadania na stanowisku: Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z serwisowaniem i naprawą wózków widłowych Diagnozowanie i naprawianie wózków oraz wsparcie...

  • Zobacz więcej
  • Technik Serwisu Wózków Widłowych

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-09-22
    • Oferujemy: umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, kursy i szkolenia specjalistyczne, miłą atmosferę w pracy w zgranym zespole, elastyczne godziny pracy,...

  • Zobacz więcej
  • Młodszy Technik utrzymania ruchu

  • ManpowerGroup Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-09-20
    • Oferta: Współpraca w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej Atrakcyjne wynagrodzenie Benefity pozapłacowe (możliwość...

  • Zobacz więcej