Praca: Pracownik usług transportowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik usług transportowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/0442
OBOWIĄZKI:
Monitoring GPS pojazdów, sczytywanie z GPS dojazdu, holowania i powrotu. Zapoznanie z aplikacjami firm asistance. Wysyłanie rozliczeń do firm i po zatwierdzeniu przez assistance wystawianie faktur, a także monitoring płatności.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Glinki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy