Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/24/0066
OBOWIĄZKI:
Sprzatanie pomieszczeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

dyspozycyjność,odpowiedzialność,pracowitość

Miejsce pracy:

Wąbrzeźno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jeżewo Dodane: 2024-02-26
    • Prace porządkowe na terenie pompowni ścieków, oczyszczalni scieków oraz stacji uzdatniania wody, będących w eksplowatacji Gminnych Wodociagów i Oczyszczalni w Jeżewie, pomoc...

  • Zobacz więcej
  • Woźna oddziałowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2024-02-26
    • - pełnienie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci- pomoc w spełnianiu w stosunku do dzieci czynności samoobsługowych- utrzymywanie w ładzie i porządku...

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łasin Dodane: 2024-02-22
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: staż FP - Beata

  • Zobacz więcej