Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/1314
OBOWIĄZKI:

zgodny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Chęci do pracy, mile widziani Obywatele Ukrainy, umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie brutto 3010zl/m-c.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2022-06-28
    • SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2022-06-28
    • sprzątanie przydzielonych pomieszczeń: zamiatanie, mycie i konserwacja podłóg; odkurzanie mebli i sprzętów znajdujących się w pomieszczeniach; mycie okien; wykonywanie innych...

  • Zobacz więcej