Praca: Pracownik wylęgarni

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik wylęgarni
Miejsce pracy: Cierpice
Numer: StPr/20/1610
OBOWIĄZKI:
Obowiązki: - obsługa aparatów lęgowych,- wybieranie i selekcja piskląt ,- utrzymanie czystości w Zakładzie Wylęgu Drobiu ,- i inne prace,Wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe , uczniowie powyżej 18 roku życia , studenci - chęć do pracy i stan zdrowia odpowiedni do pracy fizycznej- samodzielność i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)- brak nałogów- niekaralność
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Cierpice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia