Praca: Programista CNC

Ogłoszenie numer: 3724218, z dnia 2020-10-05

Nomet Sp.z.o.o dynamicznie rozwijająca się firma, znany w Europie producent akcesoriów meblowych zatrudni na stanowisko:

Programista CNC

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • projektowanie układów automatyki (sterowanie, sensoryka i komunikacja)
  • programowanie sterowników PLC oraz robotów przemysłowych
  • uruchamianie stanowisk zautomatyzowanych oraz pojedynczych układów automatyki
  • diagnostyka i modyfikacje istniejących stanowisk i urządzeń automatyzujących procesy produkcyjne

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika, programowanie urządzeń przemysłowych)
  • doświadczenie w pracy ze nowoczesnymi układami automatyki przemysłowej
  • znajomość i umiejętność czytania dokumentacji technicznej wykonawczych układów pneumatycznych, elektrycznych i elektronicznych używanych w automatyce przemysłowej
  • znajomość sterowników PLC Siemens lub Beckhoff
  • znajomość systemów Ethercat i Profinet oraz wizualizacji SCADA
  • znajomość języka programowania C
  • praktyczna wiedza i umiejętności techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • priorytetowanie zadań, terminowe wykonanie i odpowiedzialność za rezultaty
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowymi atutami są:

  • znajomość sterowania robotami KUKA – systemy KRC
  • znajomość sterowanie robotami FANUC – systemy RJ
  • znajomość języka programowania KRL

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej o bardzo dobrej pozycji na rynku polskim i zagranicznym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych umiejętności i doświadczenia,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego.